Організатор

Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Національний Альянс” постала на початку 2005 року, об’єднавши в своїх лавах активістів Помаранчевої революції та молодих патріотів і націоналістів в більшості регіонів України. Нова організація  поставила перед собою нелегке завдання -плекання нового покоління української еліти для розбудови Української національної держави шляхом впровадження в життя ефективної системи національно-патріотичного виховання.

Організація є офіційно зареєстрованою та діє незалежно від будь-яких політичних партій чи груп впливу. Членами організації є школярі, студенти, молоді політики, держслужбовці, бізнесмени і загалом суспільно активна українська молодь.

DSC_0134

Організація стоїть на засадах українського націоналізму, увібравши в себе кращі теоретичні та практичні здобутки націоналістичної ідеології, актуалізувавши їх до сучасних умов. Сильна і здорова українська нація в розвинутій, успішній національній державі Україна, яка опирається на пласт віковічних традиційних цінностей українців – суспільний ідеал ідеології організації.

17

Організація активно долучається до розбудови молодіжної політики в Україні, формуючи в своєму середовищі та навколо себе справжніх молодих лідерів, які вже невдовзі займуть чільні позиції в нашій державі. Більшість заходів організації спрямовані на формування сучасного за всіма критеріями свідомого українця.

DSC_0347 

Організація виступає за активне висвітлення героїчних сторінок історії українського народу. Надання воякам УПА офіційного державного статусу Борців за незалежність України – один з аспектів відстоювання організацією історичної справедливості та вшанування національних героїв нашого народу.

14

Діяльність організації охоплює широкий спектр проблемних питань та напрямків – від громадсько-політичних акцій спротиву до проведення культурно-мистецьких вечірок та фестивалей. Численні флеш-моби, масові показові акції, табори, концерти, семінари, тренінги, круглі столи, виставки, конкурси та ін., – все те що сприяє національно-патріотичному вихованню молоді.

LZ1RkyTO0dU

Основні гасла організації: Бог! Україна! Свобода! Гасла, у серцях з якими воювали і проливали свою кров в захисті рідної землі герої ОУН та УПА; слова, які урочисто хвилюють серця молодих патріотів та націоналістів в наші дні; гасла-заклики, які кличуть нас єднатися в спільному пориві для нашої з вами Батьківщини!

Історична довідка про Національний Альянс

Діяльність Національного Альянсу

Інформація бажаючим долучитися до організації

КОНТАКТИ:

ВМГО “Національний Альянс”
43 024 м. Луцьк, пр.Молоді, 13Б тел/факс.: +38-0332-78-49-77
www.nation.org.ua, e-mail: ukr.national@gmail.com
http://vk.com/national_alliance
https://www.facebook.com/nation.org.ua