Організатор

Організація “Національний альянс” постала на початку 2005 року, об’єднавши в своїх лавах активістів Помаранчевої революції та молодих патріотів і націоналістів в більшості регіонів України. Нова організація  поставила перед собою нелегке завдання -плекання нового покоління української еліти для розбудови Української національної держави шляхом впровадження в життя ефективної системи національно-патріотичного виховання.

Організація є офіційно зареєстрованою та діє незалежно від будь-яких політичних партій чи груп впливу. Членами організації є школярі, студенти, молоді політики, держслужбовці, бізнесмени і загалом суспільно активна українська молодь.

Організація стоїть на засадах українського націоналізму, увібравши в себе кращі теоретичні та практичні здобутки націоналістичної ідеології, актуалізувавши їх до сучасних умов. Сильна і здорова українська нація в розвинутій, успішній національній державі Україна, яка опирається на пласт віковічних традиційних цінностей українців – суспільний ідеал ідеології організації.
Організація активно долучається до розбудови молодіжної політики в Україні, формуючи в своєму середовищі та навколо себе справжніх молодих лідерів, які вже невдовзі займуть чільні позиції в нашій державі. Більшість заходів організації спрямовані на формування сучасного за всіма критеріями свідомого українця.

Організація виступає за активне висвітлення героїчних сторінок історії українського народу. Надання воякам УПА офіційного державного статусу Борців за незалежність України – один з аспектів відстоювання організацією історичної справедливості та вшанування національних героїв нашого народу.

 

Діяльність організації охоплює широкий спектр проблемних питань та напрямків – від громадсько-політичних акцій спротиву до проведення культурно-мистецьких вечірок та фестивалей. Численні флеш-моби, масові показові акції, табори, концерти, семінари, тренінги, круглі столи, виставки, конкурси та ін., – все те що сприяє національно-патріотичному вихованню молоді.

Основні гасла організації: Бог! Україна! Свобода! Гасла, у серцях з якими воювали і проливали свою кров в захисті рідної землі герої ОУН та УПА; слова, які урочисто хвилюють серця молодих патріотів та націоналістів в наші дні; гасла-заклики, які кличуть нас єднатися в спільному пориві для нашої з вами Батьківщини!

Історична довідка про Національний Альянс

Діяльність Національного Альянсу

Інформація бажаючим долучитися до організації

КОНТАКТИ:

ВМГО “Національний Альянс”
43 024 м. Луцьк, пр.Молоді, 13Б тел/факс.: +38-0332-78-49-77
www.nation.org.ua, e-mail: ukr.national@gmail.com
https://www.facebook.com/nation.org.ua