Зголошення on-line

Правила зголошення на теренову гру «Звитяга-2016»

Для того щоб стати учасником гри, тобі необхідно:
– досягти 16-річного віку на момент проведення гри;
не мати протипоказань для участі у теренівці (дод. 1); Додаток 1. Протипоказання
подати заявку в гугл-формі (нижче) або на офісі організації, за адресою – м. Луцьк, пр. Молоді 13 Б;
сплатити організаційний внесок 50 грн чи 20 грн для віддалених областей.
До віддалених областей входять: Чернігівська, Сумська, Черкаська, Полтавська, Харківська, Донецька, Луганська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Запорізька, Одеська, Миколаївська, Херсонська, АР Крим.

Картка для оплати: 4149 4978 6485 1805 Грицюк Юлія Вікторівна.

– надіслати скановану квитанцію, фото в хорошій якості або скрін з «Приват 24» для підтвердження заявки на гру на zvytjaga@gmail.com з відповідною поміткою у назві повідомлення.
– надіслати скановану копію або фото в хорошій якості, першої сторінки паспорта або свідоцтва про народження, для підтвердження вашого віку на zvytjaga@gmail.com з відповідною поміткою у назві повідомлення.

УВАГА! Якщо тобі ще немає 18 років. Обов’язково надіслати скановану копію або фото в хорошій якості письмового дозволу від батьків на zvytjaga@gmail.com з відповідною поміткою у назві повідомлення (дод. 2) Додаток 2. Дозвіл від батьків та взяти оригінал дозволу із собою на теренівку.

Для подачі колективного зголошення необхідно скласти колективну заявку для участі у грі (дод. 3) Додаток 3. Колективне зголошення. Одним платежем оплати організаційний внесок команди, зробити копію або фото квитанції про оплату, першу сторінку паспорту або свідоцтва про народження всіх членів групи, неповнолітнім – дозвіл від батьків. Надіслати одним повідомленням все вище перераховане на zvytjaga@gmail.com з відповідною поміткою у назві повідомлення.

Після виконання всіх вище вказаних пунктів ваша заявка на участь у грі почне опрацьовуватись.

Увага! Опрацювання заявки на гру займає деякий час. Якщо всі умови зголошення будуть дотримані, з вами обов’язково зв’яжуться організатори гри і повідомлять про участь у теренівці!

Заявки до участі в «Звитяга-2016» подаються не пізніше 25 квітня 2016 року до 18.00!