Молодих звитяжців з різних куточків України запрошують на одну з кращих подій Волині

Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2017» відбудеться із 6 по 9 травня, на Волині, на території Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

Гра є однією з найочікуваніших у році та офіційно увійшла в топ 10 подій Волині!

Участь в тереновій грі «Звитяга» безкоштовна.

Тепер на «Звитягу» доїхати ще простіше. Цьогоріч організовано безкоштовний доїзд автобусами за маршрутами: Нововолинськ – Володимир – Волинський – Луцьк, Тернопіль–Дубно–Луцьк, Черкаси – Переяслав-Хмельницький – Київ – Луцьк та у зворотньому напрямку. Дізнайтеся, чи їхатиме автобус через ваше місто! Всю інформацію можна знайти на сайті http://zvytjaga.org.ua. Поспішіть! Кількість місць в автобусах обмежена.

Що таке «Звитяга»? Це 10 квадратних кілометрів таємничих лісів та непрохідних боліт, де 4 дні, понад 300 юнаків та юначок боротимуться за перемогу. На учасників чекають випробовування та перевірка на сміливість, молоді друзі-однодумці із різних куточків країни, дух перемоги та побратимства.

Організаторами заходу є ГО «ВМР «Національний Альянс», ВОО «Студентське Братство Волині», за підтримки Міністерства молоді та спорту України та управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, Луцької міської ради та ГО «Вільні люди».

Учасники та організатори «Звитяги» за декілька днів до заходу згадають про подвиг повстанців на вшанують його,  відновивши могили воїнів УПА, що загинули в боях і які знаходяться неподалік терену гри.

На «Звитязі» будуть визначені найкращі гравці, цінні подарунки для яких надали партнери заходу (інтернет-магазин туристичного спорядження Кarimat.com, воєнторг інтернет-магазин Velmet.ua, магазин спортивних товарів “Анамандрія”, магазин військового спорядження та активного відпочинку “Миротворець” та магазин активного відпочинку “Husky sport”), проте кожен учасник отримає приємний сюрприз!

«Звитяга» чекає на тебе!

Щоб стати учасником потрібно заповнити онлайн-анкету за посиланням: http://zvytjaga.org.ua/zholoshennja-on-line

#ТереноваГра #теренівка #травень #подія #Звитяга #Національний_Альянс #НаціональнийАльянс #НА #молодь #Україна

This entry was posted in Некатегоризовано. Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − 11 =