Запрошуємо на всеукраїнську спортивно – патріотичну теренову гру «Звитяга-2011»

Впродовж 4 днів, з 30 квітня по 3 травня,   у лісовому масиві між смт. Цумань та с.Берестяне Волинської області відбуватиметься Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2011», організатором якої незмінно 5 років поспіль виступає Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Національний Альянс”.

Для участі у тереновій грі молоді люди з багатьох областей України прибудуть на територію мальовничої Волині. Всіх учасників буде поділено на дві команди або ж сотні, які у свою чергу розділять на менші структурні одиниці: чоти та рої.

Мета теренівки полягає у визначені кращої команди під час змагання між ними. Кожна сотня облаштує власний табір, де на власноруч встановленій активістами щоглі, знаходитиметься її прапор. Для здобуття перемоги команда повинна заволодіти та втримати до кінця гри стяг супротивника.

Всі учасники змагання отримають нарукавну пов’язку відповідного кольору сотні, яка символізуватиме життя. Під час теренівки сотні можуть «знищувати» гравців суперника шляхом зриву цієї пов’язки, що означатиме «загибель». Зірвані пов’язки передаватимуться у Раду вищих спостерігачів, за кількістю яких визначатиметься результат гри.

Таким чином, молоді учасники матимуть змогу не тільки активно відпочити, але й вишколитись фізично у дусі кращих повстанських традицій. Важливо, що на таборі буде заборонено палити та вживати алкоголь. Адже одним із завдань заходу є популяризація серед молоді здорового способу життя.

Цьогоріч місце проведення гри – лісовий масив між смт.Цумань та с.Берестяне Волинської області. Воно є знакове тим, що в цьому лісовому масиві протягом кількох місяців з 1950 по 1954 рік знаходився Головний командир УПА Василь Кук, полковник УПА Василь Галаса та ряд інших провідних керівників Армії Нескорених.

Усіх зацікавлених запрошуємо взяти участь у тереновій грі „Звитяга-2011”.

Із положенням , порядком зголошення та деталями змагу можна ознайомитись на сайті http://zvytjaga.org.ua

Оргкомітет заходу:
м. Луцьк, пр. Молоді 13Б, тел/факс.: +38-0332-78-49-77
Контактна особа: Павло Данильчук +38-097-105-05-72; +38-093-623-73-19
e-mail: volyn_national@yahoo.com, ICQ 196-254-017
This entry was posted in Некатегоризовано. Bookmark the permalink.

One Response to Запрошуємо на всеукраїнську спортивно – патріотичну теренову гру «Звитяга-2011»

  1. Олександр says:

    Клас дуже хочу поїхати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =