На Звитягу «воювати» приїдуть білоруси

x_8a98c467На теренову гру «Звитяга-2013» на Волинь приїдуть учасники з більшості регіонів України, а також із Білорусі. Восьма за рахунком Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2013» пройде у лісовому масиві між смт. Цумань та с.Берестяне Волинської області і триватиме з 9 по 12 травня.

Організатори заходу очікують на прибуття близько двох сотень молодих людей із Львова, Луцька, Києва, Рівного, Чернігова, Чернівців, Хмельницького та інших міст України, а також з Білорусі.

Зі слів голови ВМГО «Національний Альянс» Майї Москвич, уже стало традицією, що на патріотичну теренову гру «Звитяга» приїздять міжнародні учасники. «Тривала дружба між Національним Альянсом та білоруськими націоналістичними організаціями підтверджується – на Звитягу їдуть сябри», – зазначила вона.

 «Звитяга – це для мене щось нове  і тим більше в іншій країні. А я людина вільна, мені завжди цікаво невідоме! Ось я і вирішив випробувати себе на Звитязі», – прокоментував свій приїзд білорус Олександр М.

 Нагадаємо, що зголошення ще триває – зареєструватися на Звитягу можна на сайті за посиланням  http://zvytjaga.org.ua/zholoshennja-on-line/

This entry was posted in Некатегоризовано. Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + шість =