На Волині відбудеться теренова гра «ЗВИТЯГА-2014», присвячена пам’яті «Небесної сотні»

59700_1З 1 по 4 травня на теренах «колиски» УПА – у Цуманських лісах Волинської області дві сотні молодих людей, сміливих і завзятих, закамуфльованих та замаскованих боротимуться за «виживання» та перемогу. «Повстанці» відтворюватимуть військовий впоряд та звичаї УПА, дотримуючись суворих правил.

Так, уже вдев’яте молодь зі всієї України збереться на спортивно-патріотичну теренову гру «Звитяга-2014».

Організатори заходу очікують на прибуття понад двох сотень молодих людей із Львова, Луцька, Києва, Рівного, Чернігова, Чернівців, Хмельницького та інших міст України, а також з Білорусі.

Теренівка полягає в наступному: дві команди «воюють» одна проти одної. Кожна має свій табір та прапор. Щоб перемогти, треба відібрати прапор супротивника або «знищити» усіх із ворожого табору. Кожен учасник має нарукавну пов’язку, що символізує життя, щоб «убити» суперника – треба її зірвати.

Організатори «Звитяги» – молодіжна громадська організація «Національний Альянс» вирішила присвятити цьогорічну теренівку загиблим Героям Майдану.

«Останні вісім років ми присвячували теренову гру воїнам УПА, котрі віддали своє життя у боротьбі за Україну. На кожній грі ми наголошували учасникам, що маємо продовжити боротьбу повстанців і збудувати ту Україну, про яку вони мріяли. Більшість учасників «Звитяги» стали в цій боротьбі на Майдані. «Небесна сотня» – нові Герої України і присвятити цьогорічну теренівку їм – це наш моральний обов’язок», – прокоментувала голова «Національного Альянсу» Майя Москвич.

Організатори запрошують взяти участь хлопців та дівчат у «Звитязі», не лише для того, щоб випробувати себе та пожити чотири дні у повстанських умовах, але й щоб отримати навички, котрі можуть знадобитися у подальшій революційній боротьбі.

Прес-служба ВМГО «Національний Альянс»

This entry was posted in Некатегоризовано. Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − 11 =