Активну молодь запрошують на “Звитягу 2018”

Вже втринадцяте молодь зі всієї України збереться на спортивно-патріотичну теренову гру “Звитяга”, щоб прожити у волинських лісах чотири дні, як повстанці. Теренівка пройде у Волинських лісах з 5 по 8 травня.
Учасників “Звитяги” поділять на дві команди – сотні, кожна з яких матиме свій прапор, гравці носитимуть нарукавні пов’язки відповідного кольору. Завдання для команд – здобути прапор команди-суперника та зірвати якнайбільше пов’язок членів протилежної команди. Керують сотнями сотенні, які разом із проводами продумують тактику і стратегію гри своїх команд. Сотні складаються із роїв та чот, відповідно до устрою Української Повстанської Армії.
Своєрідною “перчинкою” теренівки є третя сила — близько трьох десятків “махновців”, які вноситимуть додаткову динаміку у гру.
Метою “Звитяги” є виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН та УПА.
До участі у грі запрошується молодь віком від 16 до 28 років. Участь у “Звитязі” безкоштовна. Організатором заходу є Громадська організація “Всеукраїнський молодіжний рух “Національний Альянс”, КЗ “Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк” за підтримки Міністерства молоді та спорту.

Організатори “Звитяги”обіцяють учасникам гри масу яскравих вражень, новий досвід, дух побратимства, драйв та єднання з природою. Тож поспішайте зареєструватись для участі у грі за посиланням
Зголошення On-line

Щоб слідкувати за новинами приєднуйтеся в соціальних мережах:
www.facebook.com/zvytjaga -facebook
https://t.me/Zvytjaga -telegram
@national.alliance -instagram

This entry was posted in Некатегоризовано. Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × один =